O nas

[ux_banner height=”507px” bg=”215″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.49)” parallax=”3″][text_box width=”90″ position_x=”50″ position_y=”50″]

O nas

IO Dermo Beauty Shop (we współpracy z Chantarelle) to sklep internetowy dedykowany osobom o trudnych, powracających problemach skóry. Chantarelle to polska eksluzywna marka premium kosmetyków profesjonalnych, które można kupić jedynie w dobrych gabinetach kosmetycznych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu i Stanach Zjednoczonych.

Chantarelle specjalizuje się w dermokosmetykach o dwutorowym sposobie działania – jednocześnie na główny problem skóry oraz anti-ageing i przeciw szkodliwym warunkom zewnętrznym jak promieniowanie UV, zimno czy zanieczyszczenie środowiska. Bogate w składniki aktywne, hipoalergiczne dermokosmetyki Chantarelle stanowią bezpieczną i skuteczną alternatywę dla kosmetyków aptecznych produkowanych na masową skalę.

[/text_box][/ux_banner] [divider align=”center”][row][col span__sm=”12″]

IO Dermo to jednocześnie projekt mający na celu zwiększanie świadomości na temat powszechnych problemów skóry, które mogą zostać skutecznie załagodzone lub całkowicie usunięte przez odpowiednie postępowanie, dietę oraz oczywiście dermokosmetyki.

Wiele linii Chantarelle zostało nagrodzonych prestiżowymi nagrodami branżowymi za innowacyjne, optymalne receptury oraz kompleksowe działanie. Receptury kosmetyczne opracowywane są we własnym laboratorium badawczym przez technologów i kosmetologów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej.

 

A oto Zespół Chantarelle:

[divider align=”center”][/col][/row]

Za skuteczność naszych dermokosmetyków pokochali nas Klienci:

[row v_align=”equal” padding=”30px 30px 30px 30px” depth=”2″ depth_hover=”5″][col span=”4″ span__sm=”12″][testimonial image=”9147″ image_width=”121″ pos=”center” name=”Magda” company=”Warszawa”]

Skuteczne, a znacznie tańsze od kosmetyków, gdzie trzeba płacić za znaną markę. Używam od
2 lat, podoba mi się, że co jakiś czas są nowe linie dla mojego problemu skóry (bardzo sucha). Polecam Chantarelle.

[/testimonial][/col] [col span=”4″ span__sm=”12″][testimonial image=”9149″ image_width=”121″ pos=”center” name=”Karolina” company=”Katowice”]

Mam trądzik różowaty, z którym borykam się od 7 lat. Nie da się go całkiem wyleczyć, ale kosmetyki Chantarelle znacznie łagodzą mój problem. Będę kontynuować ich używanie, bo jako jedne z niewielu nie podrażniają mojej skóry.

[/testimonial][/col] [col span=”4″ span__sm=”12″][testimonial image=”9150″ image_width=”121″ pos=”center” name=”Oliwia”]

Używam kosmetyków chantarelle jak kontynuacja zabiegów w salonie, na które chodzę od 2 miesięcy. Wspaniały efekt serii nutri maxx dla mojej skóry zmęczonej, dobry efekt przeciwzmarszczkowy. Jestem zadowolona.

[/testimonial][/col][/row]