IO Dermo to jednocześnie projekt mający na celu zwiększanie świadomości na temat powszechnych problemów skóry, które mogą zostać skutecznie załagodzone lub całkowicie usunięte przez odpowiednie postępowanie, dietę oraz oczywiście dermokosmetyki.

Wiele linii Chantarelle zostało nagrodzonych prestiżowymi nagrodami branżowymi za innowacyjne, optymalne receptury oraz kompleksowe działanie. Receptury kosmetyczne opracowywane są we własnym laboratorium badawczym przez technologów i kosmetologów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej.

 

A oto Zespół Chantarelle:

Za skuteczność naszych dermokosmetyków pokochali nas Klienci:

Skuteczne, a znacznie tańsze od kosmetyków, gdzie trzeba płacić za znaną markę. Używam od
2 lat, podoba mi się, że co jakiś czas są nowe linie dla mojego problemu skóry (bardzo sucha). Polecam Chantarelle.

Magda / Warszawa

Mam trądzik różowaty, z którym borykam się od 7 lat. Nie da się go całkiem wyleczyć, ale kosmetyki Chantarelle znacznie łagodzą mój problem. Będę kontynuować ich używanie, bo jako jedne z niewielu nie podrażniają mojej skóry.

Karolina / Katowice

Używam kosmetyków chantarelle jak kontynuacja zabiegów w salonie, na które chodzę od 2 miesięcy. Wspaniały efekt serii nutri maxx dla mojej skóry zmęczonej, dobry efekt przeciwzmarszczkowy. Jestem zadowolona.

Oliwia